15 czerwca 2013 Praca 2 komentarze

Dzień dobry

Tutaj zaczyna się nasza wspólna historia.

Witaj na moim blogu.

Ten tekst naprawdę został napisany 18 sierpnia 2014, czyli dzisiaj.

Datowany jest 15 czerwca 2013 dlatego, że wszystkie teksty, które widzisz opublikowane między 15 czerwca 2013 a 18 sierpnia 2014, były napisane do szuflady.

Długo przygotowywałam się do puszczenia tego blogu w świat.

Dziś nadszedł ten moment. Zapraszając Cię do mojej przestrzeni, od razu proponuję solidną listę artykułów, które przygotowałam na start.

To dla mnie zaszczyt, że zdecydowałeś się odwiedzić moją stronę. Dbam o nią jak o rodzinę.

Witaj.

2 komentarze
Popularny wpis Dziewczyny z Radomska Następny Pierwsza linia... wsparcia

Przeczytałem wszystko, na raz, post za postem… i dotarłem tutaj 🙂
Trafiłem na Twój blog (teraz taka moda jakaś, że w tych Internetach, to wszyscy do siebie „per Ty” 🙂 ), szukając upewnienia się w decyzji, że dobrze robię zmieniając pracę (wiele lat w korpo, IT, od zera do manager’a).

Chciałem Ci bardzo podziękować. Wszystko o czym piszesz, jest wyłożone krótko, zwięźle i na temat (w przeciwieństwie do staff’ów tygodniowych). Poruszane tematy, otwierają oczy na rzeczy niby oczywiste, a jednak nie do końca. Dajesz, tak bardzo potrzebną, perspektywę do codzienności pracowniczej i nie tylko. Sporo z tych informacji można spokojnie przełożyć także na życie prywatne.

Wyjście ze strefy komfortu jest procesem co najmniej bolesnym… Przed znalezieniem Twojego bloga, miałem nadzieję, że zmiana której się podejmuję będzie ok. Teraz jestem pewien, że będzie ona dobra, chociażby dla samej zmiany. Karierowo niby robię krok wstecz, ale za to z bardzo dalekim horyzontem dalszego rozwoju. Patrzę teraz na to, co przede mną a nie co… hmm.. pode mną? 🙂 tu i teraz w każdym bądź razie.

Jeszcze raz ogromne dzięki za inspiracje, zyskałaś stałego czytelnika.

paulinabasta.com

To bardzo cenne i ważne dla mnie słowa, Piotr. Dziękuję i życzę powodzenia w nowym, nieznanym…