HR-abina.
Mama w pracy.
Blogerka.

Zawodowo

Ludzie są dla mnie ważni.

Pracuję po to, żeby byli częścią czegoś mądrego. Co działa, żyje i rośnie jak moje córki kiedy śpią. Bywa, że sami nie mają na to bezpośredniego wpływu. Ja mam. HR to taki zawód.

Doświadczenie pracy na stanowiskach kierowniczych w tradycyjnych, światowych korporacjach (takich jak HP czy IBM) dziś przekładam na polski grunt. Od zawsze taki był plan. Apetyt jest na absolutny podbój świata. Jeszcze kiedyś razem będziemy z tego dumni.

Praca to dorosłe relacje, dorosłych ludzi, w dorosłym świecie. Dorosłość daje przywileje, ale też wymaga. Dbam o to, żeby te dwie sfery żyły w symbiozie.

Blogowo

Piszę dla podobnych sobie: managerów, pracowników. Wszystkich tych, którzy zastanawiają się czasem czy ich środowisko pracy kręci się na dobrych zasadach. Piszę po to, by skłonić ludzi do myślenia. Myślenie pomaga. We wszystkim.

Prywatnie

Podróżuję, kombinuję, wychowuję. Płynnie władam kilkoma językami obcymi. Z plecakiem (i zawsze w dobrym towarzystwie) zjechałam pół świata. Druga połowa już w planach. Odkąd jestem mamą, zajmuję się tematyką kobiecą – szczególnie w kontekście pracy.

Największa zaleta: no bullshit policy.

Największa wada: co tydzień inna.

Kontakt

Instrukcji wypełniania formularza kontaktowego nie będzie. To bez sensu. Moi czytelnicy są mega ogarnięci w internetach.

Napisz do mnie

Jeśli chciałbyś napisać do mnie bezpośrednio, jestem tutaj: niejestem@paulinabasta.com

Treści poruszane na tym blogu, są odzwierciedleniem moich prywatnych opinii. Nie reprezentują polityki podmiotów, z którymi współpracuję zawodowo.
Napisz do mnie